Komplexný servis vašej tesly

Hneď pri diaľnici D1 na skok od Trnavy a 40 minút autom z Bratislavy. Autocentrum ZACHAR má všetky predpoklady na to, aby sa stal vašim servisným partnerom pre vašu Teslu. Servisujeme všetky modely: Tesla Model 3, Tesla Model Y, Tesla Model S, Tesla Model X a poradíme si aj s Tesla Cybertruck, či Tesla Roadster Mk.1 

Už ste možno čosi o nás čítali, či počuli. Radi by sme vám teda priblížili, čo príjemné vás čaká, ak sa rozhodnete servisovať vašu Teslu u nás v Malženiciach v Autocentrum Zachar. Tesla bola pre nás dlhé roky fascinujúcou značkou. Aj keď je verejnosť skeptická, my ako skúsení technici absolútne rešpektujeme Elona za to, čo dokázal. Z ničoho vybudoval monopol na poli elektrických vozidiel a počet Tesiel, ktoré jazdia po našich cestách, sú toho priamym dôkazom.

Prvá Tesla sa objavila u nás v servise už pred štyrmi rokmi, kedy sme rutinne vymienali jednotku kúrenia PTC, čo je známou chybičkou jej modelov. Od vtedy ich počet na našich zdvihákoch len rástol úmerne s ich počtom na cestách. Radi objavujeme nové veci a Tesla priniesla v mnohých aspektoch revolúciu aj pri servisovaní áut.

Na Slovensku do dnešného dňa nefunguje značkový servis značky Tesla. Vy ako majitelia, teda často musíte pátrať a hľadať kam svoju Teslu dať na servis. Nejedná sa však len o opravy, ak sa niečo pokazí, ale aj o opravy po nehodách, búračkách a všeobecne poistných udalostiach.

Náš servis je komplexne vybavený na to, aby sme dokázali všetky problémy Vašej Tesly vyriešiť. Na konte máme dlhé roky skúseností so servisovaním ultra-luxusných a často veľmi exotických vozidiel. U nás teda nájdete zázemie kvalitnej práce, kvalifikovaného personálu a veľmi príjemných priestorov, kde môžete na svoje auto počkať.

 

Služby, ktoré majiteľom Tesla ponúkame:
  • mechanický servis s komplexnou diagnostikou vášho vozidla značkovými a licencovanými diagnostickými prístrojmi
  • servis vysokonapäťových súčastí vozidla vrátané akumulátoru, meniču napätia, či samotných elektromotorov
  • karosárske a lakýrnicke opravy po nehodách, poistných udalostiach, škodových udalostiach z havarijného, či PZP poistenia
  • obhliadka vozidla pred kúpou
  • detailing spolu s lepením PPF fólií, či zmenu farby laku farebnými fóliami
  • profesionálny pneuservis
  • laserová 3D geometria
  • kalibrácia asistenčných systémov (Autopilot, Full-Self driving)
  • plnenie a servis klimatizácie a PTC kúrenia
  • náhradné vozidlo 

Najlepšie sa však o kvalitách nami poskytovaných služieb presvedčite sami. Radi vás teda privítame v našich priestoroch, kde si môžete pozrieť našu prácu. Až následne sa podľa toho, čo uvidíte, môžete rozhodnúť, či nám zveríte svoju Teslu do rúk. Sme presvedčení o tom, že áno a vybudujeme si vzájomný a veľmi pevný vzťah.

Zároveň sa snažíme naše služby skvalitňovať, aby sme boli stále lepší a lepší. Vaša spokojnosť a spätná väzba sú pre nás veľmi dôležité. Tešíme sa na vašu návštevu! 

Nižšie nájdete aj objednávkový formulár, kde sa jednoducho viete k nám objednať. Naši pracovníci sa s vami čo najskôr spoja, aby si s vami dojednali individuálne stretnutie.

Obráťte sa na našich odborníkov:

Milan Mičányi

Servisný poradca pre poistné udalosti

Jakub Husár

Servisný poradca pre
mechanické a elektrické opravy

Objednávací formulár

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Čo vaše auto potrebuje? (možné viaceré úkony)

Autocentrum zachar

Otváracie hodiny
Rýchly kontakt